website

Kliendid räägivad

Läbipäevituvate riietega reisimine annab uute kohtade avastamisele täiesti teise meki. Nii tore, kui meie kliendid jagavad seda rõõmu ka meiega!

Aime Santorini retuuside ja Smarttani pikkade käistega pluusiga

"Saadan teile ühe rannapildi, kus panin kokku Santorini retuusid Smarttani pikkade käistega pluusiga. See pilt on küll koduses Eestimaa rannas tehtud, kuid sellise komplekti vajadus tekkis mul tegelikult Gran Canarial käies, kus mul oli kaks valikut, kas istuda keskpäeval päikesevarju all või katta ennast rätiga ja lebadagi seal all. Sest päikest ja randa ma armastan ja randa ma enamasti ikka just keskpäevaks jõuangi. Seega lõunamaalt koju jõudes said retuusid ja pikkade käistega pluus kohe tellitud."

"Minu rannakotis on alati, nii suvel kui talvisel päikesereisil, läbipäevituv trikoo, kleit, bikiinid, retuusid ja pikkade käistega pluus. Nüüd ootan, millal saabuvad uuesti müüki Santorini haaremipüksid ja sarong võiks ka ju ühel 60+ naisterahval olemas olla ja veel üks trikoo ehk!"

"See pikkade käistega pluus on võrratu - neid mul lausa 2 soetatud! Kuna ma reisin enamasti käsipagasiga, siis ma ei jõua ära kiita, kui kerged ja vähe ruumi võtvad riided need on. Ja muidugi see, et need nii kiiresti kuivavad, on super. Kuna ma nn päikesekaitsekreemide kasutaja pole kunagi olnud, pigem olen kasutanud kookosõli, siis nende riietega jääb see õlitamine ka ära. Mis saab veel parem olla!"

"Viimati lapselapsega rannas käies mõtlesin, et kahju, et lastele sellest materialist pikki riideid pole - nii päikesekaitseks. Nad ju sulistavad kogu aeg vees. Küll oleks hea, kui nende riided ka nii kiiresti kuivaks, kui minu omad. Sest need laste UV kaitsega riided siiski nii kiiresti ei kuiva minu meelest. Aga kolmene tirts sai tookord minu pikkade käistega pluusi selga ja vanaema lubas sellega vette ka minna. Kahele sõbrannale olen ka läbipäevituvatest riietest rääkinud - nojah ikka pärast seda, kui nad päikesereisilt nahka ajavatena tagasi saabusid. Ja tean, et nad omale need riided ka tellisid, aga pildi peale me koos sel suvel veel pole sattunud."

Smarttani pluus Assooridel

"Smarttani pluus oli Assooridel matkamiseks ideaalne" 
Hea klient Ulli käis avastamas Portugali saarestikku keset Atlandi ookeani. Tal oli kaasas Smarttani pikkade käistega läbipäevituv pluus.
Ulli kirjutas meile veel: "Kui oli jahedam, siis kasutasin alumise kihina. Eriti kõrgemal mägedes oli ilm muutlik. Kui päike tuli välja, siis sai pealmise kihi ära võtta ja ei pidanud kreemitama vaid sai matkamist jätkata. Kauni mustriga pluus sobis kenasti ka linnapuhkuseks."

SUUR tänu Teile, hea Ulli, reisimuljete ja piltide eest!

Kui Sinagi plaanid reisile minna, haara kindlasti kaasa Smarttani imeõhukesest läbipäevituvast kangast komplekt. Õmmeldud Eestis!
Leiad selle siit:

Kui oled mees, siis leiad omale mõnusalt hingava ja puuvilla sisaldava läbipäevituva t-särgi. Need ka Eestis õmmeldud!

Haaremipüksid Israelis, Mehhikos ja Tenerifel

"Ilma nende püksteta poleks ma seal kuumuses ellu jäänud!"  

Smarttani reisisellist klient Inga saatis meile pilte oma vahvatest käikudest: "Aga püksid ikka jalas. Nendeta pole elu soojal maal." Inga lisas: "Mul on veenilaiendid ja päevitan privaatselt Teie toodetes. TOIMIB!
Kuna novembris on tulemas reis Taile, siis läheb neid riideid kindlasti veel vaja. Muidugi kannan ka kodus koguaeg.... Superõhukesed, käin ka ujumas ja vee peal sportimas. Väga äge ja vajalik äri Teil! "

Inga kiri tegi meie Smarttani meeskonna südamed väga soojaks, suur suur tänu. 

Pildid on tehtud Israelis, Mehhikos ja Tenerifel. Inga kannab läbipäevituvaid Storm haaremipükse

Ruth Horvaatias Smarttani pluusiga

Smarttani armas klient Ruth: "Reisides suvel Lõuna-Euroopas oli kõige parem lahendus õhuke pikkade varrukatega läbipäevituv pluus - polnud vaja päikesekreemi, polnud palav ning päikest sain just nii palju kui soovisin. Suured tänud Smarttanile! 🙂"

"Loodan, et talvel lähen ka ühele reisile soojale maale ja saan seal snorgeldada pikkade varrukatega. Snorgeldades põlevad õlad väga kergesti, kuid selline pluus on super."

Ruthil oli kahju, et tal meie miniretuuse veel selle reisi ajal ei olnud, aga kohe pärast reisi soetas ta needki: "Olen üle kahe aasta olnud Smarttani klient. Kapis on olemas mitu t-särki, haaremipüksid, retuusid, sporditop, pontsho ja kaftan. Nüüd tellisin pikkade käistega särgi ja pärast reisi ka miniretuusid. Armastan päikest, päikese käes liikumist ning mere ääres olemist. Suvepäevadel lähen koeraga randa endal jalas Smarttani retuusid ning seljas sporditopp - ei ole vaja riideid vahetada ning peale ujumist kuivavad nii topp kui ka retuusid kiiresti. Kui veidi rohkem rannas päikest naudin, siis panen selga Smarttani t-särgi või pontsho. Kuid mu absoluutsed lemmikud on haaremipüksid, neid kannan õues ja sees ka talvel, need on lihtsalt nii mugavad❤️" Pildid Dubrovnikust, Horvaatias, juuli 2023

Pikkade varrukatega komplekt - ideaalne snorgeldamiseks!
Mabuli saarel Malaisias.

Smarttani klient Urve käis Mabuli saarel, Malaisias ja rõõmustas, et kaasa ostetud uus Smarttani imeõhukesest materjalist läbipäevituv komplekt on kuumal maal suurepärane kehakate🌴☀🌵 Urve kommentaar: "Parim riietus põhjamaa inimesele, kes lõunamaa lõõskava päikese kätte satub! Kuna snorgeldades „põlesid" jalgade katmata osad ära, siis tellisin hiljem ka pikad püksid!" Urve lisas, et väga hästi sobib komplekt ka rannamängudeks, näiteks võrkpalliks, mida ta armastab mängida siinsamas Eestimaal. Suur tänu, hea Urve, et jagasite meiega oma kogemust!❤️ Pildid on Urve Mabuli saarel veebangalo juures snorgeldama minemas ja kannab Smarttan Sinililla Mandala pikkade käistega läbipäevituvat pluusi ja Smarttan Sinililla Mandala läbipäevituvaid miniretuuse 👉

Mare ja Stiina Horvaatias

Smarttani sõbrad Mare ja Stiina puhkasid Horvaatia päikese all ja seljas olid neil, arvake ära!, SMARTTANi läbipäevituvad t-särgid😊

Mare: "Särk on heast materjalist ja mugav. Sealjuures on see pesusõbralik, säilitades oma värvi." See tagasiside teeb meid väga väga rõõmsaks😀 Aitäh, Mare ja Stiina, pildi ja kommentaari eest! 

Smarttani T-särgid

Kuidas Smarttani kliendid Sansibaril käisid

"Käisime emaga Aafrikas Sansibari saarel. Kes ei tea, siis Sansibari saar asub Aafrika idarannikul Tansaaniast u. 40 km idas ja ekvaatorist vaid 660 km lõunas. Kuna tegu oli meie esimese reisiga teisele poole ekvaatorit, valmistusime selleks põhjalikult ette. Eriti troopiliseks päikeseks, mis harjumatut nahka kahjustades meie puhkuse rikkuda võis, ja nõnda kohtusime Smarttan särkidega. Minu ema on tohutu fänn, seega ostis ta ka trikoo ja sellega sobiva sarongi, mida kasutas rannaseelikuna. Särgid olid imelised, õrnad, kerged ning väga stiilsed. Kandsin oma särki palju kottpükstega ka niisama hotelli ümber liikudes ning kavatsen sellega käia ka tuleval suvel. Eriti suureks abiks olid särgid snorgeldamisel, kus kiire kõrbemine on märkamatu tulema - olime kaks tundi lauspäikese all ning särgid kaitsesid meid täiuslikult. Aitäh Smarttan, et tegite meie reisi stiilsemaks ning turvalisemaks! Soovitame julgelt Smarttani särke algavaks suveks ja reisideks troopikasse!"

Emma Katrina ja Kristiine Siigur

Pikem artikkel meie blogis

Svea Horvaatias

Smarttani klient ja armas sõber Svea puhkas Vahemere ääres. Ta kirjutas meile nii: "Suur tänu teile!!! Need on kõik mu lemmikriided, iga päev kasutuses. Väga kiiresti kuivavad ja naha vastas mõnusad. Mulle väga meeldib, et ei pea kaitsekreemi igale poole määrima. Paadireisi päeval ma olin selle pika särgiga 8 tundi järjest, vahepeal ujusime pikalt erinevates laguunides ja peale näo kreemitamise ma ei pannud kehale midagi ja see oli nii mõnus. Kusjuures natuke päikest tuli ikka läbi ka, aga mingit põletust ei olnud. Kinnitab väga rahulolev klient."
Svea soovis enne reisile minekut osta trikood, aga kuna õiget suurust meil parajasti kohe laos ei olnud, siis ta valis omale Aurora läbipäevituva topi ja bikiinipüksid. Need koos asendavad trikood hästi ja topiga saab ka tänaval jalutada.
Lisaks valis Svea meie Smarttan pikkade käistega Terrakota Mandala pluusi, millega on mõnus nii tänaval kõndida, sportida kui ka ujuda. Selline särk on imeõhuke ja ASENDAB PÄIKESEKAITSEKREEMI.
Nii rõõmustav on saada positiivset tagasisidet ja näha, et meie Smarttani läbipäevituvad riided aitavad puhkust ja päikest tervislikult nautida!

Vaata meie toppe
Vaata meie pikkade käistega pluuside kollektsiooni.   

See veebileht kasutab parema kogemuse tagamiseks küpsiseid. Loen rohkem

Ok, sain aru
×

Populaarne

Tarne

alates €0,00
-50%

LAOMÜÜK! Amalfi läbipäevituv toestatud ülaosaga trikoo

€59,90 €29,90

Amalfi läbipäevituv bikiini rinnahoidja

€29,90

Amalfi läbipäevituvad bikiini püksid

€29,90
-6%

Amalfi läbipäevituv toestatud ülaosaga trikoo

€59,90 €55,90

hiljuti vaadatud

top