Klientide tagasiside

Loe, mida teised kliendid on oma kogemustest kirjutanud.

Läbipäevituvate riietega reisimine annab uute kohtade avastamisele täiesti teise meki. Nii tore, kui meie kliendid jagavad seda rõõmu ka meiega!

Anne Kaja Tais

Hea klient Anne Kaja kirjutas meile Taimaalt: "Tänud toredate toodete eest, Smarttan! Läbipäevituvad riided on Taimaa kliimasse väga sobivad. Saab nii rannas kanda, rolleri retkedel või džungli radadel😁 Kannan neid iga päev ja igal pool siin Taimaal. Päike ei tee liiga ja väga ilusate värvidega on need ka. Väga mugav komplekt, sobib igaks seikluseks." Rõõmustame koos Annega ja soovime talle seiklusrikast puhkuse jätku!
Annel on seljas:
Aurora läbipäevituv kaftan
Aurora läbipäevituv kleit
Smarttan läbipäevituvad mustad retuusid

Kristi oma lemmiku läbipäevituva kleidiga Kreeta saarel

408974371_955672133232829_1737794199152701896_n.jpg__PID:376d35ad-522a-47ab-8f5d-4ea5cd2bfe4b

Kristi kirjutas meile: "Olen õnnelik, et leidsin Smarttani ja teie imelised tooted. Need on pilkupüüdvate mustritega, nii õhulised, et mahuvad alati kaasa ja mis kõige tähtsam, kaitsevad päikese eest. Minu lemmikuks on hetkel Storm läbipäevituv kleit. Tänu külgedel olevatele nööridele saab sellega kasutada nii palju erinevaid stiile - pikk, poolpikk, lühike, viltune, õlapaeltega või ilma. Lõunamaises kliimas kindlasti asendamatu ja miks mitte ka Eestimaa päikselises suves😊" Suur tänu Teile, Kristi! Nii hea meel on sellist tagasisidet saada.
Kristil on pildil seljas Storm läbipäevituv kleit

Anneli Filipiinidel: "Lõunamaa puhkusel muud pole vajagi!"

419732906_926395606160482_8399667425531230847_n.jpg__PID:966e659d-8051-4ac2-8988-ecadfc931b37

Anneli katsetas pikal Filipiinide reisil ära erinevad Smarttani läbipäevituvad tooted ja materjalid: "Kõige vajalikumaks osutus pikkade käistega pluus skuutrisõidul, kattis hästi, varjas tuule eest ja nahk ei kõrbenud ära." "Väga mõnusad on ka päevituskomplektid, olin üllatunud, aga tõesti rante ei teki. Lisaks kuivavad need hästi kiiresti peale ujumist. Bikiinide alaosa võib vajadusel varjata seotava salliga, aga topiga võib ka ringi jalutada, kartmata, et oled liiga alasti 🙂" "Kokkuvõttes olen väga rahul ja kindlasti ostan veel teisigi riideesemeid!" Suur tänu Teile, Anneli, vahva ja rõõmustava tagasiside eest!❤ Annelil on piltidel seljas:
Smarttan pikkade käistega läbipäevituv pluus Terrakota Mandala
Sabre läbipäevituvad haaremipüksid
Amalfi läbipäevituv topp
Blue Amalfi läbipäevituv sall

419706504_926396626160380_6160296950514796274_n.jpg__PID:67966e65-9d80-418a-8289-88ecadfc931b

Age Antsov kiidab läbipäevituvaid retuuse

Age Antsov Balkanil 2022-1.jpg__PID:5b48fa24-0daf-47e0-aca1-42898259ec64 Age Antsov Balkanil 2022-2.jpg__PID:865cb156-72e7-456f-a4bc-385fb3b7899f

Väga mõnusad ja kasulikud kogu Balkani tsiklitripi ajal! Tellisin endale Smarttani läbipäevituvad retuusid, bikiniipüksid ja sportlikus stiilis bikiinitopi viimasel hetkel enne tskilitrippi Balkanile - Horvaatia, Montenegro, Bosnia ja Hertsegoviina, Albaania. Kuna jätsin ostu viimasele hetkele, siis kahjuks sain enne reisi kätte ainult mõlemad püksid ja pidin reisile kaasa võtma tavalise bikiintopi, see aga andis suurepärase võrdlusmomendi. Näiteks Montenegros Tara jõel raftiga sõitmas käies oli võimalik korraks kiirelt karastavaks supluseks vette hüpata (Smarttani retuusid, Smarttani bikiinipüksid ja tavaline bikiinirinnahoidaja) ja avastasin, et isegi retuusid kogu pikkuses kuivasid ära kõvasti kiiremini kui tavaline bikiinitop, tänu millele lõpuks päris külm hakkas.
Smarttani sportliku bikiinitopi sain kätte hiljem ning olen seda nüüd hoogsalt testinud kogu suve ka Türgi reisil ning ma ei ole sellega endale rante päevitanud. Kogu komplekti kasutades on sujuvalt võimalik peale ujumist pikad ja isegi tsikliriided taas selga panna, sest need on nii ruttu uuesti kuivad ja hingavad nagu tavaline pesu (võib-olla isegi paremini). Retuusid tunduvad õhukesed ja õrnad, aga on üllatavalt vastupidavad (koerte küüned, tsikliriiete all kandmine jne). Iseenesest sooviksin väga proovida seda uut pikkade varrukatega Smarttani pluusi kuumal ilmal tsikliriiete all, see võiks kindlasti mõnus olla.

Suur tänu, armas Age, oma muljeid jagamast. Soovime Teile palju põnevaid reise edaspidiseks ja rõõmustame väga, kui ka meie enda toode, Eestis õmmeldud pikkade käistega pluus Teie läbipäevituva kollektsiooni osaks saab

Age kannab piltidel Smarttani veebipoest ostetud Santorini läbipäevituvaid retuuse.

Smarttani fänn Varvara

Varvara Bizjukova Portugalis suvel 2023-4.JPG__PID:5f029dd9-55ec-49c2-8936-7f438c00b28b 

"Ma ei saa öelda, et olen rahul. Ei, see oleks alahinnatud! Ma tunnen end suurepäraselt ja minu õnnel pole piire Parim, mida inimesed leiutada võivad, on SPF-kaitsega kangas! Hurraa! Loodan, et Smarttan rõõmustab meid jätkuvalt uute mudelite ja värvidega!" Niimoodi on jaganud Smarttani klient Varvara Bizjukova oma Instagrami Storydes vaimustust meie läbipäevituvate riiete üle🥰 Oleme väga rõõmsad, et keegi on niivõrd rahul ja sotsiaalmeedias Smarttanile sellist reklaami teeb. Võtsime Varvaraga ühendust ja uurisime lähemalt. "Minu kogemus teie riietega algas aasta tagasi. Minnes puhkusele Montenegrosse, Budvasse võtsin kaasa kaks läbipäevituvat trikood (üheosaline ja kaheosaline). Mind huvitas ausalt öeldes väga, kuidas saab päevitada läbi sellise poolläbipaistva kanga. Kangas on rohkem nagu peen võrk, mis laseb vett kiiresti mööda keha alla voolata, nii et riided kuivavad kiiremini. Ma ei uskunud oma silmi, kui nägin ujumistrikooga kaetud kehal päevitust. Tõesti, mingeid järske üleminekuid polnud! Ma olin rohkem mures oma katmata päikesepõletatud naha pärast, kuigi kasutasin päikesekaitsekreemi pidevalt. Niisiis, otsustasin investeerida oma tervisesse ja kvaliteetsesse puhkamisse. Minnes sel suvel puhkusele Portugali, kus on veel palavam ja päikesekaitsekreemi on juba kahe tüübi kiirguse eest kaitsmiseks vaja, ning kuhu plaanisin minimaalse pagasiga minna, otsustasin kaasa võtta AINULT Smarttani riided. Ja mul oli õigus! Palaval päeval kaitses mu keha pikk riietus - püksid ja pontšo. Isegi paduvihma kätte sattudes ei valmistanud see tark riietus mulle pettumust. Kuivasin kiiremini kui mu abikaasa, kes kandis tavalisi riideid. Ka õhtuti ei olnud külm, vaatamata õhukesele võrkmaterjalile. Muide, miski ei paista nende õhukeste riiete alt läbi, sõna otseses mõttes! Ja minu lemmik teema😀 Nii nagu eelmiselgi puhkusel, aga seekord õnnestus see eriti hästi, et vapustasin ümbritsevaid reisikaaslasi minnes vette pikkade riietega! Päriselt, märjad läbipäevituvad riided hoiavad kehatemperatuuri kauem madalamal, vältides keha ülekuumenemist, aga samas ei muutu raskeks nagu tavalisest kangast riided. Suurim rõõm nutikatest rannariietest on see, et need võtavad minu kohvris minimaalselt ruumi ja kogu puhkuseks olen varustatud erinevate kombinatsioonidega nutika garderoobi kõikidest osadest. Muidugi oli ka päevitus täiuslik ja nahk ei põlenud. Säästsime raha ka kreemi pealt! Oli väga rahustav, kui ei pidanud kõigil kehaosadel pidevalt kreemikihti uuendama."

Aime Santorini retuuside ja Smarttani pikkade käistega pluusiga

Aime Sinimaa Eestimaa rannas.jpg__PID:d965b7be-f005-4b63-a3dc-4791fe31e158 

"Saadan teile ühe rannapildi, kus panin kokku Santorini retuusid Smarttani pikkade käistega pluusiga. See pilt on küll koduses Eestimaa rannas tehtud, kuid sellise komplekti vajadus tekkis mul tegelikult Gran Canarial käies, kus mul oli kaks valikut, kas istuda keskpäeval päikesevarju all või katta ennast rätiga ja lebadagi seal all. Sest päikest ja randa ma armastan ja randa ma enamasti ikka just keskpäevaks jõuangi. Seega lõunamaalt koju jõudes said retuusid ja pikkade käistega pluus kohe tellitud."

"Minu rannakotis on alati, nii suvel kui talvisel päikesereisil, läbipäevituv trikoo, kleit, bikiinid, retuusid ja pikkade käistega pluus. Nüüd ootan, millal saabuvad uuesti müüki Santorini haaremipüksid ja sarong võiks ka ju ühel 60+ naisterahval olemas olla ja veel üks trikoo ehk!"

"See pikkade käistega pluus on võrratu - neid mul lausa 2 soetatud! Kuna ma reisin enamasti käsipagasiga, siis ma ei jõua ära kiita, kui kerged ja vähe ruumi võtvad riided need on. Ja muidugi see, et need nii kiiresti kuivavad, on super. Kuna ma nn päikesekaitsekreemide kasutaja pole kunagi olnud, pigem olen kasutanud kookosõli, siis nende riietega jääb see õlitamine ka ära. Mis saab veel parem olla!"

"Viimati lapselapsega rannas käies mõtlesin, et kahju, et lastele sellest materialist pikki riideid pole - nii päikesekaitseks. Nad ju sulistavad kogu aeg vees. Küll oleks hea, kui nende riided ka nii kiiresti kuivaks, kui minu omad. Sest need laste UV kaitsega riided siiski nii kiiresti ei kuiva minu meelest. Aga kolmene tirts sai tookord minu pikkade käistega pluusi selga ja vanaema lubas sellega vette ka minna. Kahele sõbrannale olen ka läbipäevituvatest riietest rääkinud - nojah ikka pärast seda, kui nad päikesereisilt nahka ajavatena tagasi saabusid. Ja tean, et nad omale need riided ka tellisid, aga pildi peale me koos sel suvel veel pole sattunud."

Smarttani pluus Assooridel

Ulli Karu Assooridel Portugalis august 2023 3.jpeg__PID:ed3b98b0-8e3d-415b-bf2c-4b24de9c9bd9 

"Smarttani pluus oli Assooridel matkamiseks ideaalne" Hea klient Ulli käis avastamas Portugali saarestikku keset Atlandi ookeani. Tal oli kaasas Smarttani pikkade käistega läbipäevituv pluus.
Ulli kirjutas meile veel: "Kui oli jahedam, siis kasutasin alumise kihina. Eriti kõrgemal mägedes oli ilm muutlik. Kui päike tuli välja, siis sai pealmise kihi ära võtta ja ei pidanud kreemitama vaid sai matkamist jätkata. Kauni mustriga pluus sobis kenasti ka linnapuhkuseks."

SUUR tänu Teile, hea Ulli, reisimuljete ja piltide eest!

Kui Sinagi plaanid reisile minna, haara kindlasti kaasa Smarttani imeõhukesest läbipäevituvast kangast komplekt. Õmmeldud Eestis!

Leiad selle siit.

Kui oled mees, siis leiad omale mõnusalt hingava ja puuvilla sisaldava läbipäevituva t-särgi. Need ka Eestis õmmeldud!

Haaremipüksid Israelis, Mehhikos ja Tenerifel

Inga Rõõm1.jpg__PID:138ae8d7-5125-464d-ad3b-98b08e3d115b 

"Ilma nende püksteta poleks ma seal kuumuses ellu jäänud!"

Smarttani reisisellist klient Inga saatis meile pilte oma vahvatest käikudest: "Aga püksid ikka jalas. Nendeta pole elu soojal maal." Inga lisas: "Mul on veenilaiendid ja päevitan privaatselt Teie toodetes. TOIMIB!
Kuna novembris on tulemas reis Taile, siis läheb neid riideid kindlasti veel vaja. Muidugi kannan ka kodus koguaeg.... Superõhukesed, käin ka ujumas ja vee peal sportimas. Väga äge ja vajalik äri Teil! "

Inga kiri tegi meie Smarttani meeskonna südamed väga soojaks, suur suur tänu.

Pildid on tehtud Israelis, Mehhikos ja Tenerifel. Inga kannab läbipäevituvaid Storm haaremipükse.

Ruth Horvaatias Smarttani pluusiga

369264085_816526780480699_1437430441825695071_n.jpg__PID:dcfce559-8930-49ed-8a3d-f39bafb7d9b3 Ruth Rappold Dubrovnikus Horvaatias2 juuli 2023.jpeg__PID:c26918ba-fab9-4297-a3e5-9dd0509bcead

Smarttani armas klient Ruth: "Reisides suvel Lõuna-Euroopas oli kõige parem lahendus õhuke pikkade varrukatega läbipäevituv pluus - polnud vaja päikesekreemi, polnud palav ning päikest sain just nii palju kui soovisin. Suured tänud Smarttanile! 🙂"

"Loodan, et talvel lähen ka ühele reisile soojale maale ja saan seal snorgeldada pikkade varrukatega. Snorgeldades põlevad õlad väga kergesti, kuid selline pluus on super."

Ruthil oli kahju, et tal meie miniretuuse veel selle reisi ajal ei olnud, aga kohe pärast reisi soetas ta needki: "Olen üle kahe aasta olnud Smarttani klient. Kapis on olemas mitu t-särki, haaremipüksid, retuusid, sporditop, pontsho ja kaftan. Nüüd tellisin pikkade käistega särgi ja pärast reisi ka miniretuusid. Armastan päikest, päikese käes liikumist ning mere ääres olemist. Suvepäevadel lähen koeraga randa endal jalas Smarttani retuusid ning seljas sporditopp - ei ole vaja riideid vahetada ning peale ujumist kuivavad nii topp kui ka retuusid kiiresti. Kui veidi rohkem rannas päikest naudin, siis panen selga Smarttani t-särgi või pontsho. Kuid mu absoluutsed lemmikud on haaremipüksid, neid kannan õues ja sees ka talvel, need on lihtsalt nii mugavad❤️" Pildid Dubrovnikust, Horvaatias, juuli 2023

Pikkade varrukatega komplekt - ideaalne snorgeldamiseks!
Mabuli saarel Malaisias.

348597874_621308456336408_1807372074611459927_n.jpg__PID:893059ed-8a3d-439b-afb7-d9b35063ddaf 

Smarttani klient Urve käis Mabuli saarel, Malaisias ja rõõmustas, et kaasa ostetud uus Smarttani imeõhukesest materjalist läbipäevituv komplekt on kuumal maal suurepärane kehakate🌴☀🌵 Urve kommentaar: "Parim riietus põhjamaa inimesele, kes lõunamaa lõõskava päikese kätte satub! Kuna snorgeldades „põlesid" jalgade katmata osad ära, siis tellisin hiljem ka pikad püksid!" Urve lisas, et väga hästi sobib komplekt ka rannamängudeks, näiteks võrkpalliks, mida ta armastab mängida siinsamas Eestimaal. Suur tänu, hea Urve, et jagasite meiega oma kogemust!❤️ Pildid on Urve Mabuli saarel veebangalo juures snorgeldama minemas ja kannab Smarttan Sinililla Mandala pikkade käistega läbipäevituvat pluusi ja Smarttan Sinililla Mandala läbipäevituvaid miniretuuse 👉

Mare ja Stiina Horvaatias

347802895_793154248922396_8674744789877507915_n.jpg__PID:e5598930-59ed-4a3d-b39b-afb7d9b35063 

Smarttani sõbrad Mare ja Stiina puhkasid Horvaatia päikese all ja seljas olid neil, arvake ära!, SMARTTANi läbipäevituvad t-särgid😊

Mare: "Särk on heast materjalist ja mugav. Sealjuures on see pesusõbralik, säilitades oma värvi." See tagasiside teeb meid väga väga rõõmsaks😀 Aitäh, Mare ja Stiina, pildi ja kommentaari eest!

Smarttani T-särgid

Kuidas Smarttani kliendid Sansibaril käisid

"Käisime emaga Aafrikas Sansibari saarel. Kes ei tea, siis Sansibari saar asub Aafrika idarannikul Tansaaniast u. 40 km idas ja ekvaatorist vaid 660 km lõunas. Kuna tegu oli meie esimese reisiga teisele poole ekvaatorit, valmistusime selleks põhjalikult ette. Eriti troopiliseks päikeseks, mis harjumatut nahka kahjustades meie puhkuse rikkuda võis, ja nõnda kohtusime Smarttan särkidega. Minu ema on tohutu fänn, seega ostis ta ka trikoo ja sellega sobiva sarongi, mida kasutas rannaseelikuna. Särgid olid imelised, õrnad, kerged ning väga stiilsed. Kandsin oma särki palju kottpükstega ka niisama hotelli ümber liikudes ning kavatsen sellega käia ka tuleval suvel. Eriti suureks abiks olid särgid snorgeldamisel, kus kiire kõrbemine on märkamatu tulema - olime kaks tundi lauspäikese all ning särgid kaitsesid meid täiuslikult. Aitäh Smarttan, et tegite meie reisi stiilsemaks ning turvalisemaks! Soovitame julgelt Smarttani särke algavaks suveks ja reisideks troopikasse!"

Emma Katrina ja Kristiine Siigur.

Pikem artikkel meie blogis

Svea Horvaatias

Svea Horvaatias ujumas.jpg__PID:63ddaf6a-d933-44a2-a270-e64c4d8e7799 

Smarttani klient ja armas sõber Svea puhkas Vahemere ääres. Ta kirjutas meile nii: "Suur tänu teile!!! Need on kõik mu lemmikriided, iga päev kasutuses. Väga kiiresti kuivavad ja naha vastas mõnusad. Mulle väga meeldib, et ei pea kaitsekreemi igale poole määrima. Paadireisi päeval ma olin selle pika särgiga 8 tundi järjest, vahepeal ujusime pikalt erinevates laguunides ja peale näo kreemitamise ma ei pannud kehale midagi ja see oli nii mõnus. Kusjuures natuke päikest tuli ikka läbi ka, aga mingit põletust ei olnud. Kinnitab väga rahulolev klient."
Svea soovis enne reisile minekut osta trikood, aga kuna õiget suurust meil parajasti kohe laos ei olnud, siis ta valis omale Aurora läbipäevituva topi ja bikiinipüksid. Need koos asendavad trikood hästi ja topiga saab ka tänaval jalutada.
Lisaks valis Svea meie Smarttan pikkade käistega Terrakota Mandala pluusi, millega on mõnus nii tänaval kõndida, sportida kui ka ujuda. Selline särk on imeõhuke ja ASENDAB PÄIKESEKAITSEKREEMI.
Nii rõõmustav on saada positiivset tagasisidet ja näha, et meie Smarttani läbipäevituvad riided aitavad puhkust ja päikest tervislikult nautida!

Vaata meie toppe.
Vaata meie pikkade käistega pluuside kollektsiooni.

Populaarsed tooted

Smarttan
Amalfi läbipäevituv bikiini rinnahoidja
€39,90
€35,88
€39,90
Smarttan
Amalfi läbipäevituv toestatud ülaosaga trikoo
€69,90
€69,90
€69,90
Smarttan
Amalfi läbipäevituvad bikiini püksid
€39,90
€39,90
€39,90
Smarttan
Smarttan läbipäevituv pikkade käistega pluus Terrakota Mandala
€69,90
€69,48
€69,90
Smarttan
Amalfi läbipäevituv kleit
€69,90
€69,90
€69,90
Smarttan
Smarttan läbipäevituv pikkade käistega pluus Kuuvalguse Troopika
€69,90
€69,48
€69,90
Smarttan
Smarttan valge läbipäevituv naiste T-särk
€55,90
€55,90
€55,90
Smarttan
Storm läbipäevituv bikiini rinnahoidja
€39,90
€35,88
€39,90
1of8